خرید اقساطی لوازم خانگی با نیکارت

اقساط خانه زرین با طرح فروش نیکارت

در طرح فروش نیکارت کلیه فرهنگیان – پرسنل شبکه بهداشت و علوم پزشکی که دارای نیکارت بوده امکان خرید تا سقف ۱۰۰میلیون تومان را دارنداقساط 10 ماهه ویژه آموزش و پرورش.

بدلیل تنوع صنفی در نیکارت، اقساط بین 2 تا 22 ماه بسته به، نوع قرارداد و یا خدمات فروشگاه می تواند متغیر باشد. اولین قسط نیکارت با حقوق ماه بعد از خرید شما شروع می شود و در واقع از زمان خرید حداقل یک ماه دوره تنفس خواهید داشت.

مدارک لازم :

۱ – تصویر کارت ملی جدید

۲ – تصویر صفحه اول شناسنامه

۳ – نیکارت

۴ – فعالسازی رمز دوم نیکارت

سایت نیکارت (https://nicard.ir/auth)

طرح های قابل انتخاب

۱ – تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان ۱۲ تا ۲۴ قسط (مجاز تا سقف موجودی نیکارت)

* توضیح ۱ : سقف مبلغ هر طرح شامل قیمت نقد کالا + سود اقساط است.

* توضیح ۲ : حداقل مبلغ قابل خرید ۲ میلیون تومان است.

 

شرایط خرید اقساطی نیکارت

116

بدون نیاز به ضامن

امکان خرید تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان

117

بازپرداخت آسان

اقساط 10 ماهه ویژه آموزش و پرورش و نیکارت

نیکارت چیست؟

اخیرا دسته چک‌های صادر شده توسط تمامی بانک‌ ها در سامانه‌ ی یکپارچه‌ ی صیاد (صدور یکپارچه‌ ی دسته چک) ثبت می‌ شوند و دسته‌ چک‌ های تمامی بانک‌ ها الگوی ظاهری یکسان خواهند داشت. دسته چک‌های جدید با سنجش اعتبار درخواست کننده در سامانه‌ ی بانک مرکزی توسط بانک‌ ها صادر می‌ شوند. علاوه بر موارد امنیتی جدیدی که در چک‌ های بانکی جدید طراحی شده‌اند هر برگ از دسته چک دارای کدی منحصر بفرد است که با استفاده از آن هر شخص ثالثی امکان بررسی اطلاعات و اعتبار مالک چک را خواهد داشت.

آیا دریافت نیکارت برای دارندگان آن کارمزد دارد؟

خیر، به هیچ عنوان. تنها هزینه نیکارت مبلغ شش هزار تومان بابت صدور کارت می باشد که این مبلغ در صورت استفاده، به اولین قسط شما اضافه می گردد. نیکارت شما برای مدت 3 سال معتبر می باشد و تنها در صورت مفقودی یا بروز آسیب، نیاز به تعویض خواهد داشت.

آیا نیکارت فقط یک بار شارژ می شود؟

خیر، یکی از مهمترین ویژگی های نیکارت شارژ مجدد آن پس از هر بار پرداخت اقساط می باشد. بدین صورت که پس از وصول هر قسط(پرداخت اقساط از سوی سازمان)، مبلغ قسط پرداختی ظرف مدت 24 ساعت کاری به حساب دارنده آن واریز می گردد، بنابراین نیکارت شما پس از هر بار پرداخت اقساط مجدداً قابل شارژ و استفاده می باشد.