اخبار, دانستنی ها

روش های درست خرید لوازم خانگی آشپزخانه

خرید لوازم خانگی آشپزخانه

روش های درست خرید لوازم خانگی آشپزخانه | اگر به دنبال این هستید که خرید لوازم خانگی آشپزخانه تان را به بهترین شکل انجام دهید و درست ترین خرید را داشته باشید ، قبل از خرید نکاتی را باید در نظر بگیرید. رعایت این نکات برای خرید لوازم خانگی آشپزخانه در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از هرگونه پشیمانی می شود.شما به درست ترین مکان برای خرید لوازم خانگی آشپزخانه آمده اید چرا که فروشگاه آنلاین بوش هیتاچی خرید به صورت اقساط و تخفیف های ویژه و باورنکردنی را به شما پیشنهاد می دهد.

خرید لوازم خانگی آشپزخانه

برای تعویض یا خرید لوازم خانگی آشپزخانه به درست ترین شکل باید به انتقادات گوش دهید.خواه دوست شما باشد که از خشک کن بسیار پر سر و صدا یا بررسی های آنلاین خود شکایت دارد ، قبل از خرید دستگاه به شکایات آن توجه کنید. از دوستان خود بپرسید که در مورد وسایلشان چه نظری دارند و چه چیزهایی را دوست ندارند و حتی الامکان خودتان آنها را بررسی کنید. همچنین ، منابع آنلاین زیادی وجود دارد که نظرات بی پایان از مصرف کنندگان واقعی را ارائه می دهد. فقط مطمئن شوید که منبع معتبری است ، زیرا نظرات جعلی زیادی نیز وجود دارد.

روش های درست خرید لوازم خانگی آشپزخانه

اگر از خرید لوازم خانگی خوشتان نمی آید ، به راحتی می توانید در دام خرید اولین چیزی باشید که خوب به نظر می رسد. برای جلوگیری از ناامیدی و پشیمانی ، بهتر است به جای آن یک تصمیم آگاهانه بگیرید. با لیستی از ویژگی هایی که برای شما در اولویت هستند ، به خرید لوازم خانگی آشپزخانه بروید. این می تواند شامل ویژگی هایی مانند ، “صرفه جویی در مصرف انرژی” ، “بی سروصدا بودن ” یا “گارانتی مادام العمر” باشد. مدلهای مختلف را مقایسه کنید و منتظر بمانید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید. اگر نمی توانید از خریدهای تحریک آمیز جلوگیری کنید ، سعی کنید یک عضو خانواده یا دوست را بیاورید که می تواند به شما در حفظ سطح سرسخت کمک کند!

شما بدانید که به چه چیزی نیاز دارید

ممکن است خریدن زیباترین وسیله ای که در حال فروش است وسوسه انگیز باشد ، اما مهمتر این است که دستگاه شما با نیازهای فردی شما مطابقت داشته باشد. اگر تمایل دارید غذای زیادی را بعداً در فریزر نگهداری کنید ، حتی گرانترین یخچال نیز اگر فضای کافی برای فریزر نداشته باشد ناامید کننده خواهد بود. یک ترکیب کوچک ماشین لباسشویی خشک کن برای خانه های خاص عالی است ، اما اگر لباس های شسته شده زیادی دارید ، اتلاف پول است.

خلاقیت در خرید لوازم خانگی

قبل از خرید ، به دفترچه راهنمای آن نگاه کنید. به ویژه برای لوازم پیشرفته و مدرن ، می توانید پول زیادی برای گزینه های پیچیده و دقیق بپردازید. این بسیار خوب است اگر نحوه کار با دستگاه را بدانید و از این تنظیمات استفاده کنید. با این حال ، اگر فقط به گزینه های ساده تری احتیاج دارید ، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای تنظیماتی نیست که از آنها استفاده نمی کنید.
لوازم خانگی آشپزخانه مورد نظرتان را اندازه گیری کنید

این یک حقیقت تأسف بار است که گاهی اوقات لوازم خانگی برای خانه شما مناسب نیست. مطمئن شوید که فضایی را که دستگاه در آن قرار دارد اندازه گیری کرده و آن را با اندازه دستگاه مقایسه کنید. به همه ابعاد توجه کنید: عرض ، ارتفاع و عمق. همچنین اندازه گیری مسیر منتهی به محل را فراموش نکنید. این احساس وحشتناکی است که بدانید یخچال جدید کاملاً در محل آشپزخانه قرار می گیرد ، اما از در یا راهروی منتهی به آن عبور نمی کند! در صورت شک ، نقشه ای از هر زاویه و فضای مهمی در خانه تهیه کنید و آن را به فروشگاه ببرید.

درها را نادیده نگیرید

هنگام اندازه گیری وسایل ، چرخش درها را در نظر بگیرید. این شامل درهای یخچال ، ماشین لباسشویی و خشک کن و فر است. همچنین شامل درهای داخل خانه شما می شود. آیا درب انبار با درب یخچال مغایرت دارد؟ آیا درب لباسشویی به درب لوازم ذیگر ضربه می زند؟ بسیاری از وسایل بزرگ دارای گزینه هایی برای سبک درها و حتی قابلیت تعویض در جهت باز شدن درها هستند. به این جزئیات توجه کنید تا بعداً از مزاحمت جلوگیری کنید.

تنها به دنبال ظاهر نباشید

هنگام برنامه ریزی خانه خود ، وسوسه کننده است که به سراغ واحدی بروید که با محیط اطراف بهتر به نظر می رسد. متأسفانه ، وسایلی که بهترین عملکرد را دارند لزوماً آنهایی نیستند که با دکوراسیون شما بهترین ظاهر را داشته باشند. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مهمتر است و اگر برای خرید بیشتر بر اساس ظاهر و کارایی و قابلیت اطمینان خرید کنید ، آماده برخورد با عواقب آن باشید.

اگر میزان صدا برای شما مهم است یا صداهای خاصی بر اعصاب شما تأثیر می گذارد ، قبل از خرید یک دستگاه این موضوع را فراموش نکنید. ماشین لباسشویی و خشک کن بسیار پر سر و صدا ممکن است در یک خانه کار کند اما در خانه دیگری کار نمی کند. به عنوان مثال ، اگر اتاق لباسشویی مستقیماً به اتاق نشیمن متصل شود ، سر و صدای اضافی می تواند مشکل ساز شود.

موارد اضافی را فراموش نکنید

برخی از وسایل برای عملکرد صحیح به تجهیزات تکمیلی نیاز دارند. این شامل مواردی مانند نوع مناسب فن های خروجی و دریچه های مخصوص آشپزی یا خشک کن است. اگر برای لباسشویی طبقه بالا یک ماشین لباسشویی قوی خریداری می کنید ، مطمئن شوید که کف می تواند استرس را تحمل کند. همچنین مهم است که یک وان تخلیه برای ماشین لباسشویی خود داشته باشید ، به ویژه برای واحدهای طبقه بالا که آب می تواند خسارت زیادی به کف و اتاقهای زیر وارد کند.

این روزها ، بسیاری از فروشگاه ها مایلند اقلام خود را با پیشنهاداتی که از رقبا پیدا می کنید مطابقت دهند. همچنین ممکن است بتوانید بیش از یک دستگاه را با قیمت تخفیف بسته بندی کنید. درخواست ارسال و نصب رایگان نیز می تواند هزینه ها را کاهش دهد.امیدوارم برخی از این نکات به شما کمک کند دفعه بعد که نیاز به خرید یک لوازم خانگی جدید دارید بهترین راه ها را برای خرید‌ لوازم خانگی به درست ترین شکل را از بر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *