اخبار, دانستنی ها

قیمت ماشین لباسشویی*تاثیر ریختن وایتکس در ماشین لباسشویی

قیمت ماشین لباسشویی*تاثیر ریختن وایتکس در ماشین لباسشویی

قیمت ماشین لباسشویی*تاثیر ریختن مایع ظرفشویی و وایتکس در ماشین لباسشویی

قیمت ماشین لباسشویی*تاثیر ریختن وایتکس در ماشین لباسشویی | آیا قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید؟

آیا قیمت ماشین لباسشویی را در همه سایت ها برسی می کنید؟

چرا که قیمت ماشین لباسشویی روز به روز در حال افزایش است،فروشگاه آنلاین بوش هیتاچی تمامی لوازم خانگی مورد نیازتان را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به شما عرضه می کند.شما می توانید با یک کلیک وارد سایت فروشگاهی بوش هیتاچی شوید و کالای مورد نظرتان را جستجو کنید

به عنوان مثال اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید می توانید قیمت ماشین لباسشویی وسایر جزئیات آن را به طور کامل برسی کنید.اگر بودجه محدودی برای خرید لوازم خانگی‌ دارید دیگر هیچ نگرانی نداشته باشید و هنگام خرید فقط قیمت ماشین لباسشویی را برسی نکنید چرا که فروشگاه بوش هیتاچی خرید به صورت اقساط را برای شما فراهم کرده است و شما بدون نیاز به ارائه چک می توانید ماشین لباسشویی موردعلاقه تان را خریداری کنید و قیمت ماشین لباسشویی را در نظر نگیرید.

با وجود این شرایط ویژه دیگر نیاز نیست حین خرید فقط قیمت ماشین لباسشویی را برسی کنید و کاربردها و ویژگی های آن هست که شما را علاقه مند به خرید می کند.

تا به حال این سؤال برای شما پیش آمده است که آیا ریختن مایع ظرفشویی و وایتکس در ماشین لباسشویی کار درستی است یا خیر؟

استفاده از مایع ظرفشویی در ماشین لباسشویی ایده خوبی نیست. ماشین های لباسشویی با محصولاتی که به طور خاص برای آنها طراحی شده است بهتر کار می کنند و استفاده از مایع ظرفشویی در ماشین لباسشویی بسیار بیشتر از استفاده از مواد شوینده لباس کف ایجاد می کند بنابراین شما به ماشین لباسشویی تان آسیب می رسانید و ممکن است شرایطی را ایجاد کنید که باعث شود ماشین لباسشویی تان نیاز به تعمیر داشته باشد.

اگر تا به حال وسوسه شده اید از مایع ظرفشویی و وایتکس در ماشین لباسشویی خود استفاده کنید ، می توانیم به طور رسمی تأیید کنیم که این ایده بدی است. مطمئناً کسی باید اولین ترفند استفاده از مایع ظرفشویی و وایتکس را برای اصلاح و برای حذف لاک قرمز ناخن از روی لباس یا لک های تیره دیگر پیشنهاد داده باشد که این کار عاقلانه و هوشمندانه ای نیست.

آیا این راهکارهای های تمیز کننده در رسانه های اجتماعی کار می کنند و واقعا لکه هارا ازبین می برند؟ ما آنها را آزمایش کردیم و نتیجه خوبی نگرفتیم و این کار ها را برای از بین بردن لک ها به شما پیشنهاد نمی دهیم.اما بهتر است از محصولات تمیز کننده برای مقاصد اصلی خود استفاده کنید. اگر برای تمیز کردن لباس های خود از مایع ظرفشویی به جای پودر لباسشویی یا مواد شوینده استفاده می کنید ، می تواند مشکلات جدی ایجاد کند پس برای شستن ظروف و تمیز کردن آن ها از مایع ظرفشویی و برای شستن لباس از پودر ماشین لباسشویی استفاده کنید.

قیمت ماشین لباسشویی*تاثیر ریختن وایتکس در ماشین لباسشویی

اول از همه ، مایع ظرفشویی در مقایسه با محصولات لباسشویی ، مقدار زیادی گاز و کف ایجاد می کند ، که می تواند باعث سرریز شدن ماشین لباسشویی شما شود. ثانیاً ، هرگونه ذرات باقی مانده در دستگاه می تواند مشکلاتی در پمپ ها و تخلیه ها ایجاد کند پس استفاده از وایتکس هم به شما پیشنهاد نمی شود.اگرچه می توانید لباس های خود را با مایع ظرفشویی بشویید و نتایج خوبی به دست آورید ، اما این چیزی نیست که من توصیه می کنم ، مخصوصا در ماشین لباسشویی شما.”

ماشین لباسشویی مملو از گاز می شود که از کشوی ماشین لباسشویی شما خارج می شود.شوینده های لباسشویی مخصوص ماشین های لباسشویی به طور خاصی طراحی شده اند و به همین دلیل است که شما بیش از حد دچار اضافه بار نمی شوید.”چه قصد شستن لباس ها را با مایع ظرفشویی دارید و چه درام را می خواهید تمیز کنید ، قرار دادن مایع ظرفشویی در ماشین لباسشویی قطعاً ایده بدی است. چراکه مقدار زیادی کف ایجاد می کند و شما به احتمال زیاد با حباب هایی در سراسر سطح مواجه خواهید شد.

برای مواد شوینده خود به مواد شوینده سنتی پایبند باشید. بهترین راه برای تمیز کردن ماشین لباسشویی این است که چند فنجان سرکه سفید را به سینی شوینده اضافه کرده و روی یک چرخه داغ قرار دهید. شما می توانید این تمرین را با افزودن جوش شیرین نیز دوباره تکرار کنید.استفاده از مایع ظرفشویی برای شستشوی هفتگی می تواند به این معنی باشد که با اتاقی پر از حباب روبرو هستید ، که اگرچه ممکن است برای بچه ها خوب به نظر برسد ، اما تمیز کردن آن یک کابوس خواهد بود.

  • مطمئن شوید مواد شوینده فاقد سفید کننده باشد.
  • می توانید هرگونه رایحه شوینده لباس را که دوست دارید بخرید.
  • همچنین می توانید رایحه های دلخواه خود را با چیزهایی مانند روغن اسطوخودوس اضافه کنید.

لباس های کثیف را به ماشین لباسشویی به طرز صحیحی اضافه کنید. برای شستشو ، باید لباس های کثیف را جمع آوری کنید ، درست همانطور که در هنگام شستن لباس ها انجام می دهید. هر کدام از لباس هایی را که می خواهید بشویید انتخاب کنید و آنها را داخل ماشین لباسشویی بگذارید. برخی از نکات استاندارد زیر را در نظر داشته باشید تا به زیبایی لباس شما کمک کند:

  • لباس های روشن و تیره را با هم مخلوط نکنید.
  • لباس های سنگین مانند شلوار جین یا حوله باید از لباس های سبک تر جدا شوند.
  • لباس های رنگ روشن را با لباس های سفید شستشو ندهید.

دمای مناسب را انتخاب کنید. در حالی که مواد شوینده روی تنظیمات دما تأثیر نمی گذارد ، شما همچنان باید آنها را به درستی انتخاب کنید. دمای بالاتر ممکن است لباس های شما را بهتر از دمای سرد تمیز کند. با این حال ، دمای بالا می تواند به راحتی به لباس آسیب برساند. در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که به شما کمک می کند لباس های خود را هنگام شستشو ایمن نگه دارید:

  • رنگهای بادوام می توانند در شستشوی گرم و شستشوی سرد یا گرم وارد شوند.
  • لباسهای سفید با دوام را می توان روی شستشوی گرم و شستشوی سرد تنظیم کرد.
  • با رعایت تمامی این نکات لباس هایتان را به تمیزترین شکل تحویل بگیرید.
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.