اخبار, دانستنی ها

قیمت ماشین لباسشویی*علت لک شدن لباس در ماشین لباسشویی چیست؟

قیمت ماشین لباسشویی*علت لک شدن لباس در ماشین لباسشویی چیست؟

علت لک شدن لباس در ماشین لباسشویی چیست؟

قیمت ماشین لباسشویی*علت لک شدن لباس در ماشین لباسشویی چیست؟ همه ماشین لباسشویی ها یک وظیفه مهم و مشترکی دارند که آن برداشتن لکه ها از روی لباس است و این وظیفه طرف نظر از قیمت ماشین لباسشویی اهمیت بسیاری دارد.با این حال ، هنگامی که همه لباس های مورد علاقه شما با لکه های اسرارآمیز جدیدی از دستگاه خارج می شوند ، این یک امر بسیار آزاردهنده است. در ابتدا ، ممکن است فکر کنید که یک موردی در شستشو پیش آمده است ،و اگر این مورد بررسی شود ، پس برروی لباس ها هیچگونه لکی مشاهده نمی شود. متأسفانه هیچ مشکلی وجود ندارد که باعث شود ماشین لباسشویی شروع به علامت گذاری لباس های شما کند. به منظور تعمیر مناسب ، باید چندین علت رایج که باعث لکه دار شدن لباس ها میشود را بررسی کنید.

چندین علت رایج که باعث لکه دار شدن لباس ها میشود

  • هنگامی که لباسشویی شما خیلی پر است

ممکن است گمان کنید که اگر واقعاً آخرین تکه های لباس را در ماشین لباسشویی قراردهید، ممکن است خیلی خوب شسته نشود. با این حال ، مسئله این نیست که آنها به درستی تمیز نمی شوند ، بلکه ممکن است مواد شوینده شما نتواند به درستی گردش کند. این می تواند منجر به ایجاد لکه های جدید روی لباس شود. اگر از مواد شوینده پودری استفاده می کنید این احتمال بیشتر است. می تواند در جیب های لباس کاملاً حل نشده باقی بماند. این باعث ایجاد لکه های سفید و باقی ماندن آن روی لباس شما می شود.البته قیمت ماسین لباسشویی تأثیر آنچنانی بر این موضوع ندارد و در هر صورت شما نباید لباس های زیادی را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید.

  • استفاده زیاد نرم کننده

آیا تا به حال نرم کننده لباس را روی دست خود قرار داده اید؟ دقیقاً مانند شوینده مایع لزج نیست. در واقع ، بیشتر قوام مومی دارد. این به این دلیل است که نرم کننده لباس در واقع الیاف لباس شما را در موم محافظ و بوی خوب می پوشاند. با این حال میتواند به درستی در آب حل شود. اگر دستگاه بیش از حد پر شده یا از نرم کننده بیش از حد استفاده می کنید ، می تواند باعث ایجاد لکه روی لباس شما شود.

  • کمربند درایو آسیب دیده

کمربند متحرک چیزی است که درام را می چرخاند. هنگامی که در حال حرکت است ، مواد شوینده و نرم کننده پارچه به طور مساوی بر روی لباس چرخان توزیع می شود تا در یک مکان جمع نشود. با این حال ، اگر کمربند محرک آسیب ببیند و درام را نچرخاند ، باعث می شود مواد شوینده و نرم کننده پارچه روی یک نقطه از لباس شما بیفتد. این همان استفاده بیش از حد است که باعث ایجاد لکه می شود.

بلبرینگ های فرسوده

شما فکر نمی کنید یاتاقان می تواند به غیر از شستشوی ضعیف روی لباس شما تأثیر بگذارد ، اما می تواند. یاتاقان ها چیزی هستند که به طبل اجازه می دهند آزادانه بچرخد. اگر آنها در حال از بین رفتن هستند ، در واقع ممکن است لکه های سیاه یا زنگ روی لباس شما ظاهر شود. با این حال ، یک نشانه آشکارتر از این ، صدای جیغ فلزی است که آنها نشان می دهند. اگر این صدای جیغ را می شنوید و علائم را مشاهده می کنید ، باید به دنبال تعویض بلبرینگ باشید.

قیمت ماشین لباسشویی

قیمت ماشین لباسشویی

نکته

قیمت ماشین لباسشویی*علت لک شدن لباس در ماشین لباسشویی چیست؟ نکته دیگر این است که باید مطمئن شوید که به درستی لوله ها تنظیم شده است. اگر خط لوله حتی یک سانتی متر هم تراز نباشد و تکان خورده باشد ، می تواند منجر به برگشت جریان چرخه شستشو شود. این بدان معناست که آب شستشو به جای خروج از ماشین لباسشویی ، به داخل دستگاه برمی گردد. این می تواند نه تنها از خاک ، بلکه از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض مواد شوینده نیز باعث ایجاد لکه شود.

مسائل مربوط به لوله کشی

در برخی موارد ، علت رنگ پس دادن و لکه های لباس در واقع ماشین لباسشویی شما نیست ، بلکه لوله کشی است که از لباسشویی شما تغذیه می کند. اگر لوله های قدیمی دارید که آب می تواند زنگ زده بیرون بیاید ، این می تواند باعث ایجاد لکه شود. معمولاً شما آب سخت دارید و خود آب می تواند باعث ایجاد لکه شود. علاوه بر این ، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آب سخت می تواند باعث تجمع آهک شود که ممکن است به طور غیر منتظره لباس ها را پوسته پوسته و لکه دار کند.

توصیه می شود اگر آب سختی دارید و باعث ایجاد این مشکلات می شود ، یک سیستم نرم کننده آب برای خانه خود تهیه کنید. این فقط یک مشکل نیست که آب سخت لباس های شما را لکه دار می کند ، اما برای همه لوازم خانگی که از آب استفاده می کنند بسیار مشکل ساز است. آب سخت عمدتا عمر دستگاه ها را به نصف کاهش می دهد. جدا از این ، سرکه سفید می تواند به تجزیه آب سخت تجمع یافته در ماشین لباسشویی شما کمک کند ، بنابراین می تواند رنگ پس دادن لباس شما را حداقل به طور موقت متوقف کند.

کدام ماشین لباسشویی برای شستسو بهتر است ؟

بسیاری از مسائلی که باعث می شود ماشین لباسشویی شما لکه هایی روی لباس باقی بگذارد ، به طور کامل توسط صاحب دستگاه قابل رسیدگی است. با این حال ، نگرانی های فنی بیشتر مانند کمربند محرک یا یاتاقان ها بهتر است به دست حرفه ای ها سپرده شود. در نهایت ، اگر همه این منابع را بررسی کرده اید و به سادگی نمی توانید علت آن را پیدا کنید ، یک چشم حرفه ای می تواند به شما در یافتن علت اصلی و همچنین رفع سریع آن کمک کند.

برای حل اینگونه مشکلات به سایت بوش هیتاچی مراجعه کنید تا تمامی سوال های شما رفع شود،همچنین می توانید لباسشویی موردعلاقه تان را بدون در نظرگرفتن قیمت ماشین لباسشویی به صورت اقساط خریداری کنید،با بالا رفتن قیمت لوازم خانگی بسیاری حین خرید فقط به قیمت ماشین لباسشویی توجه می کنند چرا که بودجه کافی برای خرید آن ندارند اما فروشگاه آنلاین بوش هیتاچی با ارائه فروش قسطی باعث شده است که مشتریان دیگر به قیمت ماشین لباسشویی توجه نکنند و کاربرد ها و علایق هایشان را در نظر بگیرند ،شما می توانید با مراجعه به سایت ماشین لباسشویی مورد علاقه تان را همراه با تمامی جزئیات از جمله قیمت ماشین لباسشویی و ویژگی های دیگر برسی و خریداری کنید ما به شما این فرصت را می دهیم که معیار اتتخابتان قیمت ماشین لباسشویی نباشد بلکه کاربردها و ویژگی های آن شما را جذب کند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.