اخبار, دانستنی ها

قیمت ماشین لباسشویی*فوت و فن شستن تمیز لباس ها با ماشین لباسشویی

قیمت ماسین لباسشویی*فوت و فن شستن تمیز لباس ها با ماشین لباسشویی

فوت و فن شستن تمیز لباس ها با ماشین لباسشویی چیست؟

قیمت ماسین لباسشویی*فوت و فن شستن تمیز لباس ها با ماشین لباسشویی * آیا از فوت و فن هایی که باعث تمیزتر شدن لباس هایی که در ماشین لباسشویی شسته میشوند خبر دارید؟

در اینجا فروشگاه آنلاین بوش هیتاچی نکاتی را به اشتراک قرار می دهد که برای کار با ماشین لباسشویی لازم است بدانید.شما می توانید انواع ماشین لباسشویی را در فروشگاه آنلاین بوش‌ هیتاچی‌ مشاهده کنید ،ماشین لباسشویی مورد نظرتان را در سایت فروشگاهی بوش هیتاچی جستجو کنید و قیمت ماشین لباسشویی و سایر ویژگی های آن را برسی کنید.

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

دو نوع ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک وجود دارد: ماشینهای بارگیری بالا یا ماشینهای جلو. استفاده از ماشین های لباسشویی با بار بالا آسان است. این ماشین ها دارای درب در بالای آن هستند که لباس ها در آنجا قرار می گیرند.فقط مراحل ساده زیر را در مورد نحوه استفاده از هرنوع ماشین لباسشویی دنبال کنید تا لباس هایتان تمیزتر و بهتر شسته شوند.

پس از انتخاب مواد شوینده مناسب برای لباس هایتان..

1. مواد شوینده را در قسمت درج‌ شده که برای مواد شوینده می باشد اضافه کنید

2. لباس های خود را اضافه کنید.

3.اطمینان حاصل کنید که فضای کافی داخل ماشین لباسشویی باشد و بیش از حد آن‌ را پر نکنید و درب را بدون هیچگونه فشاری ببندید.

4. چرخه را انتخاب کنید

با توجه به برچسب مراقبت از پارچه شما دستورالعمل های شستشو روی برچسب لباس خود را دنبال کنید و چرخه مناسب را برای لباس هایتان انتخاب کنید.

3. چرخه صحیح شستشو را انتخاب کنید

4. لباسشویی را تخلیه کنید

بلافاصله تا لباسهای تمیز شما طراوت خود را حفظ کنند لباس هایتان را خشک کنید.

مواد شوینده مناسب برای تمیزی لباس

نکته دیگر این است که دستورالعمل های روی بسته بندی مواد شوینده را دنبال کنید. مقدار مصرف بستگی به میزان شستشو ، کثیفی و سختی آب در منطقه شما دارد. مواد شوینده را داخل کشوی ماشین لباسشویی بریزید.

اگر نظافت و نظم دهی دو نکته اصلی در لیست کارهای همیشگی خانه شما هستند ، به احتمال زیاد شستن لباس ها به تمیز ترین شکل برای شما حائز اهمیت است پس هنگام خرید آن فقط به قیمت ماشین لباسشویی اهمیت نمی دهید و معیار شما قیمت ماشین لباسشویی نیست.البته با بودجه ای که برای خرید لوازم خانگی در نظرگرفته اید قیمت ماشین لباسشویی هم معیار دوم بعد از ویژگی های آن است که باید برسی شود.

لوازم خانگی قسطی

لوازم خانگی قسطی

در حالی که ماشین لباسشویی شما بیشترین کار را برای تمیزکردن لباس های آلوده انجام می دهد ، برخی از لباس ها توجه شما را بیشتر جلب می کند و خواستار تمیزشدن آنها به بهترین شکل هستید،اگر تمیز شستن لباس ها و پاک شدن هرگونه لکه برروی لباس ها برای شما مهم است پس هنگام خرید قیمت ماشین لباسشویی را در نظر نگیرید. . به خاطر داشته باشید که لباس های ساخته شده از پارچه های ظریف تر ، مانند ابریشم یا کتان ، نباید با سایر لباس های با دوام تر (مانند پنبه) در شستشو هم زمان باهم در ماشین لباسشویی انداخته شوند.

قیمت ماسین لباسشویی*فوت و فن شستن تمیز لباس ها با ماشین لباسشویی

با این حال ، لباسشویی گاهی اوقات نیاز به دردسرهای اضافی دارد ، به ویژه هنگامی که صحبت از لکه های مزاحم می شود. تلاش برای از بین بردن بوها می تواند به همان اندازه چالش برانگیز باشد. با وجود این ، هیچ یک از این مزاحمت ها نباید باعث سردرد شوند. با استفاده از محصولاتی مانند سرکه سفید ، می توانید سرسخت ترین لکه ها و بوها را برطرف کنید بدون اینکه فقط به سفید کننده یا محصولات دیگری که متأسفانه می توانند به لباس آسیب برسانند ، وابسته باشید. به زودی می توانید دکمه تنظیم مجدد را در لباس شویی خود فشار دهید و گزینه چرخش های مناسب با هرگونه پارچه را انتخاب کنید – از این نکات مفید برای شستشوی بهتر لباس هایتان استفاده کنید.

خرید اقساطی ماشین لباسشویی

هرچه بیشتر لباس ها را ازهم جدا و مرتب کنید ، لباس های شما بهتر شسته می شوند. لباسهای بسیار کثیف یا گل آلود را جدا از لباس های کمی کثیف داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و پارچه های سنگین یا ساینده مانند جین را از پارچه های ظریف تر جدا کنید. (برای شستن شلوارجین ، چرخه ملایم در آب سرد را انتخاب کنید و بشویید و در دمای پایین خشک کنید تا از کثیف ماندن جلوگیری شود.) برای جلوگیری از پیچ خوردن ملحفه ، هر ست را جدا از همه اعضای خانواده به طور یکجا بشویید و وسایل کوچکتر را در آن قرار دهید. مانند لباس زیر چرا که این اقلام به جلوگیری از پیچ خوردن کمک می کنند زیرا دارای الگوهای سقوط متفاوت هستند. در اینجا برخی از حقایق شگفت انگیز دیگر وجود دارد که هرگز در مورد لباسشویی نمی دانستید.

مواد شوینده را مستقیماً روی لباس های خود قرار ندهید

باور کنید یا نه ، یک راه درست و غلط برای بارگیری ماشین لباسشویی وجود دارد. برای بهترین توزیع مواد شوینده (لباس های تمیزتر) ، ابتدا لباس های شسته شده را داخل آن قرار دهید ، سپس آب اضافه کنید و در آخر صابون اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که از مواد شوینده ایمن نیز استفاده می کنید.
با این حال ، اگر از سفید کننده استفاده می کنید ، ابتدا آب ، سپس لباس و سپس صابون را اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که برچسب های لباس خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آیا از علامت های لباسشویی پیروی می کنند یا خیر.از خشک کن خود سوء استفاده نکنید

اگر زمان کافی برای خشک کردن با هوای آزادرا دارید ، این کار را انجام دهید. با استفاده نکردن از خشک کن ، نه تنها در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید ، بلکه در موارد ظریف نیز ملایم تر عمل می کنید و به لباس های کش دار کمک می کنید تا فرم خود را حفظ کنند. هر زمان که از خشک کن استفاده می کنید ، خشک کن را بیش از حد بار نکنید ، یا پارچه ها را بیش از حد خشک نکنید. سپس بلافاصله آنها را تا کنید یا آویزان کنید تا از ایجاد چین و چروک جلوگیری شود.بهترین روش برای مرتب کردن لباس های شسته شده جوراب را با لباس مخلوط نکنید

آیا از از دست دادن یک جوراب در هر بار انجام کار خسته شده اید؟

سعی کنید ابتدا جوراب را در ماشین لباسشویی قرار دهید ، سپس همه چیز دیگر را اضافه کنید. این باعث می شود که آنها کمتر به لباس های دیگر وصل شوند ، که اغلب باعث گم شدن آنها می شود.

زیپ ها را باز نگذارید

زیپ های گشاد می توانند لباس های ظریف را نخ کش کنند چرا که به لباس ها گیر کرده و درهای واشرهای جلو را هم خراش می دهند. قبل از اینکه شلوار را پرتاب کنید ، از بالا بودن زیپ آنها اطمینان حاصل کنید.

اگر در اولین شستن پیراهن قرمز نگران آن هستید ، این آزمایش آسان را انجام دهید تا قبل از وقوع آشفتگی متوجه شوید. “یک نقطه محتاط را مرطوب کنید ، سپس آن را با یک پارچه سفید پاک کنید تا ببینید آیا رنگ قرمز می آید. اگر چنین است ، آن را به تنهایی بشویید تا رنگش متوقف شود. ” همچنین می توانید یک جوراب سفید قدیمی را برای شستشو در ماشین لباسشویی قرار دهید. درست است که قیمت ماشین لباسشویی هنگام خرید مهم است اما این نکات حین شستشو باید رعایت شوند و بسیار مهم هستند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.